משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

הקיבוץ לא פעל למניעת החלקה בבריכה ויפצה לקוחה שנחבלה


אישה שבאה לבלות בבריכה בקיבוץ רמת רחל החליקה ונחבלה היא החליטה לתבוע את הבעלים- קיבוץ רמת רחל בגין נזקי הגוף שנגרמו לה. בית המשפט לתביעות קטנות הטיל את האחריות לנזקים על הקיבוץ בית המשפט פסק כי הקבוץ לא פעל כנדרש מבחינה בטיחותית כאשר לא מנע את החלקה במקום ועל כן פסק לתובעת פיצויים לטובת התובעת.

 

התובעת למעשה בברור תביעתה החליקה ונפלה בשטח בריכת השחייה של הקיבוץ כאשר היא הלכה במעבר שבין הבריכה המגודרת ובין המדשאות הסמוכות לבריכה כאשר מעל המעבר מותקן מקלחון לשימוש הרוחצים. לטענתה של התובעת היא החליקה תוך כדי הליכתה במעבר כתוצאה מהצטברות של מים באזור המעבר . לטענתה של התובעת היא שברה את ידה וכן נחבלה בברכה. מנגד טען הקיבוץ הנתבע כי למצער דווקא נפילתה של התובעת התרחשה בשל רשלנותה של התובעת, כאשר היא למעשה רצה בתוך המעבר תוך כדי משחק.

 

              מרגיש שבאמת חיבלו בך   מ.ז.ל

 

בעקבות אירוע זה הגישה התובעת לבית המשפט לתביעות קטנות בירושלים, תביעה נגד הנתבע בסך 17,239 שקלים לפיצויים בגין הנזקים שנגרמו לה, הכוללים- 12,000 שקלים בגין כאב וסבל ובגין הצלקת ברגלה, 5,000 שקלים בגין טיפול ועזרת צד ג', שכן בעלה נאלץ להיעדר מעבודתו על מנת לטפל בה ובביתם, 39 שקלים בגין הוצאות רפואיות ו-200 שקלים בגין הוצאות נסיעה.

 

במשפט נתברר כי השופט דווקא העדיף את גרסתה של התובעת על פני זאת של הנתבע . הוא קיבל את גרסתה של התובעת שעל פיה היא בכלל לא רצה במקום הנפילה קרי במעבר וקבע כי הקיבוץ אחראי לנזקי הגוף שלה וזאת בשל העובדה כי לא דאג לפתרון ראוי לבטיחות מבקריו ולמניעת החלקתם במקום . במשפט התובעת הציגה תמונות שאכן הראו בוודאות כי היו במעבר מים. עוד קבע השופט כי לא מספיק בשטיחון הקטן שהונח במקום והיה צורך להשתמש במשטחים נוספים בטיחותיים כדי לכסות את כל השטחים הרטובים.

 

    האם אתה מרגיש שנתקלת בקושי אמיתי לקבל את הפיצויים המגיעים לך ?

                     

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-8334156

.

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
תעודת השתלמות רפואה למשפטנים (דף הבית)

תעודת השתלמות רפואה למשפטנים


תעודת הסמכה של עו"ד סולברג בהשתלמות רפואה למשפטנים בחסות אוניברסיטת תל-אביב

 

עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ