משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

המסתיר מ"מסתיר" זוכה?


שערו בנפשכם מה היה קורה אילו התובע המבוטח היה רוצה להסתיר ראיות מפני חברת הביטוח? כולנו הרי יודעים את התשובה, לא? אבל מה היה קורה אילו חברת הביטוח הייתה היא שרוצה להסתיר ראיות מפני המבוטח?

 

מר שלומי לוי שימש בעיסוקו כנהג משאית ועבד לצורך פרנסתו על קו שהתמחה בחלוקת דגים. בבוקר מוקדם באחד הימים הוא הגיע לעבודה והתחיל להעמיס סחורה על המשאית. כשסיים הוא קפץ מהמשאית ונפל ונפגע בברכו הימנית.

 

                                 מרגיש שבאמת מסתירים ממך  מ.ז.ל

 

הוא הגיש תביעה פיצוי נזקי גוף נגד חברת הביטוח הראל. לתדהמתו חברת הביטוח דחתה את תביעתו. בית משפט השלום בקרית גת שם הוגשה התביעה סקר אחת לאחת את הראיות שהוצגו לפניו. אין ספק קבע בית המשפט כי מדובר בתאונת דרכים המזכה את התובע בפיצוי נזקי גוף וזאת לאור עדותו למה שלטענתו התרחש.

 

אבל חברת הביטוח לא ויתרה, היא טענה כי מדובר על עדותו של התובע עצמי והרי אין זה סביר כי הוא יעיד נגד עצמי. אם בית המשפט רוצה לאמץ את עדותו של התובע כראיה אחת ואמינה עליו לנמק לטענתה של חברת הביטוח מדוע הוא מצא אותה ככזאת. בית המשפט מצא ללא קושי נימוקים טובים לכך מתברר כי היתה עדות נוספת בתצהיר מנהל העבודה של התובע שנחקר על ידי חוקר של חברת הביטוח הראל שתמכה בעדותו של מר לוי אולם חברת הביטוח לא טרחה להביאה לבית המשפט כראיה תומכת. העובדה שחברת הביטוח הראל לא טרחה להביא בתצהיר שהוגש מטעמה את גרסת מנהל העבודה במלואה והשמיטה את העובדה שמר לוי דיווח לו על התאונה לאחר שקרתה מהווה נימוק טוב לקבל את גרסתו של מר לוי.

 

בית המשפט פסק לתובע 10% נכות בגין פגיעתו בברכו הימנית וסך פיצויים בגובה של 176,050 ש"ח (מהם ינוכו גמלאות הביטוח הלאומי בסך 51,437 ש"ח), בתוספת הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד.

 

מידע נוסף: תביעות ביטוח, נזקי גוף.

 

 

 

 האם אתה מרגיש שנתקלת בקושי אמיתי לקבל את הפיצויים המגיעים לך ?

 

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-8334156

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
תעודת השתלמות רפואה למשפטנים (דף הבית)

תעודת השתלמות רפואה למשפטנים


תעודת הסמכה של עו"ד סולברג בהשתלמות רפואה למשפטנים בחסות אוניברסיטת תל-אביב

 

עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ