משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

קופת חולים מאוחדת לא מימנה תרופה מצילת חיים ותפצה על עגמת הנפש


קופת חולים מאוחדת תפצה חולה על עוגמת נפש שהיא גרמה לה כאשר היא סירבה לממן לה תרופה מצילת חיים הכלולות בסל הבריאות . מתברר כי זאת לא הפעם הראשונה שקופת חולים מאוחדת לא מעוניינת לממן לחולת סרטן תרופה מצילת חיים על אף שמשרד הבריאות דווקא כן קבע כי התרופה הנדונה כן כלולה בסל הבריאות. זאת גם לא הפעם הראשונה והיחידה שחולה בישראל נאלצת לממן מכיסה תרופה מצילת חיים יקרה. אבל זאת לבטח הפעם הראשונה שבית המשפט פסק כי על קופת חולים כלל ומאוחדת בפרט לשלם לחולת הסרטן 5,000 שקל פיצויים על עוגמת נפש שנגרמה לה, כאשר לא קיבלה מימון לתרופה מצילת חיים.

 

                        מרגיש שבאמת עגום לך  מ.ז.ל 

 

 

לתובעת שהיא כיום בת 34 ואמא לשני ילדים קטנים התגלה סרטן השד בשני שדיה וזאת בהפרש של כמה שנים זה מזה. התובעת לדאבונה נאלצה לעבור כריתה מלאה של אחד משדיה וכן לקבל טיפולי כימותרפיה והקרנות בשל היותה נמצאת בקבוצת סיכון גבוה לחלות והן משום שאמא שלה נפטרה ממחלה זו.

 

התובעת נזקקה בין השאר גם לתרופות לטיפול בתופעות לוואי מסוכנות של הכימותרפיה בשל מחלת הסרטן שתקפה אותה . לתדהמתה קופת חולים מאוחדת סירבה לממן את התרופות שעלותן כ־30 אלף שקל וזאת בשל הנימוק שתרופות אילו אינן כלולות בסל שירותי הבריאות וזאת בהתאם למצבה הרפואי. לאחר מאבק מתיש קבלה התובעת החזר כספי מלא מהקופה אך בצעד נועז החליטה התובעת לתבוע את קופת חולים מאוחדת על עוגמת נפש הרבה שגרמה לה . כמו כן התובעת הגישה תלונה למשרד הבריאות כנגד הקופה בכלל וכנגד ד"ר אדיר גליוקמן שהיה האחראי באותה עת על מוקד אישורי התרופות בקופה.

 

במסגרת בירור התלונה הסתבר כי רופאים בכירים העלו ביקורת נוקבת על קופת חולים מאוחדת. ד"ר הדסה גולדברג, מנהלת המכון האונקולוגי בבית החולים הממשלתי בנהריה, כתבה לקופת חוליים מאוחדת כי לאור מקרה זה ומקרים נוספים היא מקבלת את הרושם שהקופה נוקטת מדיניות של סחבת מתוך מטרה להתיש את ציבור מבוטחיה ובכך לחסוך לה עלויות".

 

 

 

 

 האם אתה מרגיש שנתקלת בקושי אמיתי לקבל את הפיצויים המגיעים לך ?

 

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-8334156

 

 

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
תעודת השתלמות רפואה למשפטנים (דף הבית)

תעודת השתלמות רפואה למשפטנים


תעודת הסמכה של עו"ד סולברג בהשתלמות רפואה למשפטנים בחסות אוניברסיטת תל-אביב

 

עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ