משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

ביטוח בריאות


מדינת ישראל דואגת לאזרחיה באופן מוגבל למדי, ואנו עדים לכך בכל פעם מחדש. אחד הליקויים של המדינה הוא במערכת הבריאותית ובעיקר בסל התרופות הבסיסי אותה מעניקה לאזרחים. מתוקף הגדרתה כמדינה סוציאלית ,באופן חלקי לפחות, מדינת ישראל מספקת לאזרחיה שירותי בריאות בתמורה לתשלום סמלי אותו משלמים לקופות החולים. השירותים הללו כוללים שירותי רופאים ממחלקות שונות, סבסוד על תרופות ותשלום בעד ניתוחים שונים, הבעיה היא בכך שכל השירותים אשר מוענקים מכורח מערכת הבריאות הבסיסית הם מוגבלים, ופעמים רבות, כאשר מדובר על שירותי רפואה מקצועיים, ניתוחים מורכבים ותרופות רבות, הרי שהאזרח מוצא עצמו תלוי בעצמו בלבד. השירותים הרפואיים אשר לא נכנסים לסל התרופות ולאותו ביטוח בריאות ממשלתי מגיעים לסכומים גבוהים במיוחד, מה שהופך אותם ללא נגישים למרבית האוכלוסייה.

 

  מרגיש לא בטוח

 


הפתרון למצב הזה הוא בפוליסות ביטוח בריאות פרטיות אשר מספקות כיסוי נרחב יותר, כאשר קיימת היררכיה בין פוליסות ביטוח בריאות כשכל אדם יכול לבחור לעצמו את  פוליסת ביטוח בריאות המתאימה לו.

 


מבחינה היררכית ביטוח רפואי הולך כדלקמן

  1. ביטוח רפואי ציבורי - ביטוח רפואי ציבורי הינו ביטוח הבריאות אשר פורט עד כה, זהו למעשה שירותי קופות החולים הבסיסיים אשר כוללים רפואת משפחה, סל בריאות ציבורי וכמות מוגבלת של ניתוחים. ביטוח בריאות ציבורי משולם באופן חודשי לקופת החולים, כאשר העלות שלו היא מינימאלית.

  2. ביטוח משלים - ביטוח משלים הינו שדרוג של הביטוח הציבורי, כאשר בעד תוספת זעומה של כמה עשרות שקלים בחודש לערך, סל השירותים השונים אותם מקבלים מקופת החולים וממערכת הבריאות מתרחבים לשירותים נרחבים יותר, כך בין היתר מסובסדת רפואה מקצועית, תרופות שונות אשר אינן כלולות בסל התרופות, ניתוחים שונים ועוד מגוון של שירותים משלימים. ביטוח משלים אמנם משפר את מצבו של המבוטח, אך גם הוא אינו מספיק, שכן ישנם דברים רבים שאותם הביטוח המשלים אינו מכסה ועל כן, גם הוא לקוי בחסר.

  3. ביטוח בריאות פרטי - הפתרון לבעיות אשר עולות משני סוגי ביטוחי הבריאות אשר פורטו עד כה זהו ביטוח בריאות פרטי, כאשר הביטוח הזה מהווה למעשה השלמה לכל החורים אשר נוצרים במערכת הבריאות הממשלתית. פוליסות ביטוח בריאות פרטי מורכבות באופן אינדיווידואלי למבוטח בהתאם לצרכיו הפרטיים, מצב בריאותו הנוכחי, ההיסטוריה הרפואית שלו, והצרכים העתידים שלו. עלות של פוליסת ביטוח בריאות פרטי עומדת על כמאה עד שלוש מאות שקלים לחודש בממוצע, כמובן שעלות פוליסת הביטוח נקבעת בהתאם לסעיפי הכיסוי, הגיל ופרמטרים נוספים אשר מנחים את חברות הביטוח בעת שקלול העלות, יחד עם זאת, מדובר בהוצאות משתלמות במיוחד אשר יחסכו לכם, בעת הצורך הוצאות של עשרות ולעיתים אף מאות אלפי דולרים. את פוליסות ביטוח הבריאות הפרטי רוכשים באמצעות חברות הביטוח השונות אשר קיימות כיום בשוק.

למידע נוסף בקרו בעמוד תביעות ביטוח.

 

 

האם אתה מרגיש שנתקלת בקושי אמיתי לקבל את הפיצויים המגיעים לך ?

 

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-8334156

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
תעודת השתלמות רפואה למשפטנים (דף הבית)

תעודת השתלמות רפואה למשפטנים


תעודת הסמכה של עו"ד סולברג בהשתלמות רפואה למשפטנים בחסות אוניברסיטת תל-אביב

 

עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ