משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
 • תביעות תאונות דרכים
 • מקרי רשלנות רפואית
 • תביעות ביטוח
 • ייצוג נפגעי נזקי גוף
 • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

שירותים משלימים

תביעת נזיקין


מעוניין לתבוע בנזקי גוף ?
בא ותקשיב לנו מדוע נכון לך
לעבוד דווקא אתנו !

 • מצפה שנקשיב לך כדי לקבל מאיתנו שירות אישי ?
 • מצפה שנקשיב לך כדי לקבל מאתנו מקצוענות משפטית ?
 • מצפה שנקשיב לך כדי שנצליח במקרה שלך ?
 • אנחנו לא מומחים בלדבר על הדברים- אלא לעשות
  את הדברים לטובתך
רוצה עזרה? לקביעת פגישה

תביעת נזקי גוף בתאונת דרכים | תביעת פיצויים בגין נזקי גוף


האם תהיה מוכן להתחייב למילה שלך לטובתך ?

 

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-8334156

 

בכל צעד ופעולה שאנחנו עושים, יכולים להיגרם לנו נזקי גוף אשר יגרור תביעת פיצויים בגין נזקי גוף. בניגוד לנזקי רכוש, אותם אפשר לתקן, על פגיעות גוף בגינם מגישים תביעות נזיקין לא ניתן לפצות באמת. ועדיין, פיצויים המתקבלים בתביעת נזיקין הם דבר חשוב מאוד גם כאן.יכול להיווצר מצב שבשל חוסר עבודה מוחלט ובשל אי הגשת תביעת פיצויים בגין נזקי גוף תגיעו למצב של פשיטת רגל, עורך דין נזיקין מיומן המגיש תביעות נזיקין והמתעסק בין השאר בתחום רשלנות רפואית עורך דין, יצליח להשיג עבורכם בהגשת תביעת נזיקין את הסכום לו אתם זכאים, כי עורכי דין נזיקין המגישים תביעות נזיקין הם הכתובת לכך.

 

 

הגשת תביעות בגין נזקי גוף

 

 

תביעות נזיקין אשר מגישים עורכי דין נזיקין בגין נזקים ופגיעות גופניות יכולות להיות תביעות ביטוח או תביעות נזיקין כלפי גוף ספציפי או תביעות בתחום רשלנות רפואית עורך דין. המקרים הם רבים בהם תביעת נזיקין תוגש וכפי שציינו קודם לכן, יכולים להתרחש בכל רגע ועל כן זקוקים ללווי של עורכי דין נזיקין המתמחים בתביעת נזיקין. ישנם גם מקרים הקשורים בהגשת תביעת נזיקין בהם עורך דין נזיקין יטען כי הנזק יתגלה בתביעת נזיקין רק לאחר תקופה ממושכת (נזק גופני מצטבר, פגיעה נפשית). אדם שנפגע ומחליט להגיש תביעת נזיקין כזו, ראוי שיתייעץ עם עורך דין טרם ייגש לבית המשפט.

 

את מי תובעים? מול מי מתנהלים בתביעות נזקי גוף?

 

               מרגיש שאתה באמת מוטרד   מ.ז.ל 

 

 

 

החלטתם להגיש תביעה שהיא תביעת נזיקין דרך עורכי דין נזיקין המתמחים בתביעות נזיקין ולדרוש פיצויים על הפגיעה שנגרמה לכם. זהו מהלך שדורש בפני עצמו אומץ רב ואורך רוח. אך ברגע שהחלטתם לעשות זאת ולהגיש תביעות נזיקין דרך עורכי דין נזיקין, צצות ועולות שאלות רבות. הצעדים הראשונים שיש לעשות, מול מי מגישים תביעות ביטוח שמוגשות במסגרת תביעת נזיקין ולאילו עניינים חשוב לדאוג – כל אלו הם נושאים שאינכם רגילים להתמודד איתם בתביעת נזיקין. אתם צריכים עזרה ממומחה בתחום של תביעות נזיקין כמו למשל בתחום רשלנות רפואית עורך דין.

 

 

 האם אתה מרגיש מוטרד שלא תקבל את הפיצויים שמגיעים לך ?

 

 

זקוקים לעזרה וייעוץ בתביעה? צריכים סיוע בהכנה לקראת ועדה רפואית?
פנו אל משרד עו"ד סולברג, 052-8334156 או 03-5445587

 

מתי יש להגיש בעזרת עורכי דין נזיקין תביעת נזיקין או תביעת ביטוח בגין נזקי גוף? תביעות תאונות דרכים, רשלנות רפואית או תאונות עבודה שהסתיימו חלילה בפגיעה פיזית (ובמקרים מסוימים גם נפשית), הם מקרים המחייבים אתכם להגיש תביעת נזיקין. אל תהססו, אל תחכו בהגשת תביעת נזיקין ויותר מכל – התייעצו. איש מקצוע כמו עורך דין נזיקין המתמחה בתביעות נזיקין יידע להגיד בוודאות סבירה האם יש עילה לתביעה שלכם.

 


רוצים להגיש תביעת נזקי גוף? רק בליווי עורך דין נזיקין

 

בתביעת נזיקין בהם דורשים פיצויים בנושא נזקי גוף, בעיקר כשמדובר בתביעות ביטוח שהן תביעות נזיקין מול גופים גדולים, אסור לכם לעשות צעד אחד ללא עורך דין מוסמך שמתמחה בתחום תביעות נזיקין שהינו עורך דין נזיקין. פנו עוד היום למשרד עורכי דין נזיקין המתמחה בתחום תביעות נזיקין. אנשיו ילוו אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, בדרך להשגת כל הפיצויים להם אתם זכאים.

 

אין כאן דרך לייפות את התמונה: התהליך בתביעת נזיקין שתעברו עד לזכייה בתביעה שתגישו יהיה ארוך, מייגע ומתיש. אתם זקוקים לאדם שיודע את העבודה, עורך דין נזיקין שמעורה בכל פרט ופרט בנושא של תביעות נזיקין של נזקי גוף.

 

זכאות לפיצויים במקרים של נזקי גוף


אם נפגעתם ולדעתכם אתם זכאים לפיצוי, פנו אלינו, למשרד עו"ד סולברג בטלפון 03-5445587 או 052-8334156 ותזכו לטיפול וסיוע מקצועיים.

 

 

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ