משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה

תאונות עבודה

הצלחה וניסיון בהשגת פיצויים לנפגעי תאונות עבודה


תאונות עבודה הן מהמקרים הקלאסיים המחייבים הגשת תביעת פיצויים על ידי הנפגע. למרבה הצער, רבים מהאנשים כלל לא יודעים כי גם פגיעתם מוגדרת כתאונת עבודה ולכן הם אינם פונים למוסד לביטוח לאומי או מגישים תביעות ביטוח נגד המעסיק. בתחום של נזקי גוף, זהו אחד הנושאים המורכבים ביותר, המצריכים ייעוץ אצל עו"ד נזיקין מוסמך.

 

 

תאונות עבודה הן לא רק פגיעה פיזית ממשית

 

אתם בטח אומרים לעצמכם: זה בכלל לא קשה להוכיח שנגרמה תאונת עבודה - אדם שנפגע במהלך עבודתו זכאי לפיצויים וזה הכל. אבל האם כל פגיעה תוכר כתאונת עבודה? האם גם מקרים שהתרחשו מחוץ למסגרת העבודה ייחשבו כתאונות כאלו? בשני המקרים, התשובה אינה מוחלטת. ולכן עו"ד נזיקין, כזה המתמחה בעניינים של נזקי גוף, יהיה לכם לעזר רב. 

 

 

 

 תאונות עבודה – במהלך ועקב העבודה

 

זו, באופן כללי, ההגדרה של תאונות עבודה על פי המוסד לביטוח לאומי. וזה אומר שגם תאונת דרכים שהתרחשה בדרך לעבודה או ממנה, או תאונת עבודה שנגרמה במהלך הפסקת הצהרים, יכולה להיחשב כמקרה שהביא לפגיעה בתפקודו של העובד או במילים אחרות – אובדן כושר עבודה.

 

 

                                מרגיש  שבאמת פגעו בך  מ.ז.ל 

 

 

מקרה נוסף הנמצא תחת ההגדרה של תאונות עבודה הוא מחלת מקצוע או מיקרו טראומה. אלו מקרים בהם העובד נפגע או סובל ממחלה כלשהי כתוצאה ישירה מהמקצוע בו עסק. לכן, פריצת דיסק בשל סחיבת משא כבד היא מחלת מקצוע לכל דבר. גם שבץ מוחי או התקף לב יכולים להיחשב כתאונות, במקרה של לחץ מתמשך בעבודה.

 

במקרים כאלו, ייתכן ומגיעים לכם פיצויים, הן על אובדן כושר עבודה (הימים בהם לא יכולתם לעבוד עקב הפציעה), הן עבור הסבל שנגרם לכם והן בשל פציעות קבועות (אחוזי נכות). איך תדעו אם גם אתם נפגעי תאונת עבודה? מתייעצים עם הגורם הנכון.

 

 

  האם אתה מרגיש דאגה שלא תקבל את הפיצויים המגיעים לך ?

 

חוששים שנגרמה לכם תאונת עבודה? מחפשים ייעוץ מקצועי? פנו עוד היום למשרד עו"ד סולברג, 052-8334156 או 03-5445587

 


תאונות עבודה

אם נפגעת מתאונת עבודה
מגיעים לך פיצויים!

 

גובה הפיצויים עבור תאונות עבודה אינו אחיד ונקבע על פי כל מקרה לגופו. את התביעה לפיצויים מגישים למוסד לביטוח לאומי, אך אם התרחשה לדעתכם רשלנות מצד המעביד או שיש לכם ביטוח שמכסה מקרים כאלו, תוכלו להגיש תביעות ביטוח, במקביל לפנייה אל המוסד לביטוח לאומי.

 


למה צריך לדאוג לקראת הגשת תביעות?

 

תביעות ביטוח או תביעות מול המוסד לביטוח לאומי, מחייבות הכנה מראש. עליכם לאסוף את כל המסמכים הרפואיים המעידים על הפציעה (כמו במקרים אחרים בהם נגרמו נזקי גוף לאדם), להגיש את התביעה תוך זמן מסוים ולבקש את המסמכים הדרושים מהמעביד. עו"ד נזיקין יוכל לעזור לכם לאסוף את כל הפרטים לקראת תביעת פיצויים בגין תאונות עבודה.

 

נפגעתם בתאונת עבודה? זקוקים לעזרה לקראת הגשת תביעה? משרד עו"ד אדליה סולברג מוביל בשמירה על הזכויות שמגיעות לכם ובטיפול בתביעות לפיצויים בעקבות תאונות עבודה. חייגו 03-5445587 או 052-8334156 וקבעו פגישה.

 

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ