משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה

תביעת נזקי גוף בתאונת דרכים


נפגעת פתאום בתאונת דרכים?
אתנו כשמקשיבים לך - אינך לבד!

  • מצפה שנקשיב לך כדי שתקבל דרכנו הדרכה אישית ?
  • מצפה שנקשיב לך כדי שתלך בהמלצתנו לבדיקות ולטיפולים המתאימים ?
  • מצפה שנקשיב לך כדי שתישמר מזרים שעלולים לקלקל את תיקך ?
  • מצפה שנקשיב לך כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בקביעת הנזק שלך ?
  • עדיין לא השתכנעת שהדרך שלנו היא הטובה ביותר עבורך ?
רוצה עזרה? לקביעת פגישה

תביעת תאונות דרכים


הפיצוי שמשיג עורך דין תאונת דרכים בעבור נזקי גוף שנגרמו במהלך תאונות דרכים הוא הכרחי מבחינת הפצוע. כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצויים על הכאב והסבל שנגרם לו דרך עו"ד תאונת דרכים, יחד עם תמיכה ועזרה של עורך דין תאונות דרכים מומלץ .הדרך הנכונה באמת להשיג את הפיצוי המלא לו אתם זכאים, היא להיעזר בשירותי עורך דין תאונות דרכים, כאשר עורכי דין תאונות דרכים הינו מומחה לנושא הגדול והמורכב של תאונות דרכים. רק משרד עורכי דין תאונות דרכים יש את היכולות להתמודד עם נושא זה.

 

0 עורך דין תאונות דרכים

בכל מקרה של תאונת דרכים אשר בה נגרמו נזקי גוף בהקשר כלשהו של רכב כזה או אחר, מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים מנוסה ומקצועי וזאת כדי לבדוק באופן רציני את האפשרות החוקית שבהגשת תביעה באמצעות עורך דין תאונת דרכים לקבלת פיצויים וסיוע משפטי ומקצועי בתחום.

 

 

האם תהיה מוכן לסלוח לך בגלל שלא קבלת את מה שמגיע לך ?

 

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-833-4156

 

חוק הפיצויים דרך עורך דין תאונת דרכים לטובת נפגעי תאונות דרכים

בשנת -1975 נחקק אחד החוקים החשובים בישראל אשר נעזרים בו עורכי דין תאונות דרכים, שמסדיר את נושא הפיצוי במקרה של נזקי גוף שנגרמו במהלך תאונת דרכים, אם מדובר בתאונה בין שני כלי רכב, תאונות אופנועים, פגיעה בהולכי רגל וכדומה. הסדרת העניין על ידי עורך דין תאונת דרכים בדמות חוק קבוע ומפורט, השליטה סדר בנושא והבדילה אותו מדיני הנזיקין הרגילים. אך עדיין, לא כל נפגע שולט בעניין על כל פרטיו. לשם כך יש להיעזר בעו"ד תאונות דרכים.

 

השגת פיצוי באמצעות עורך דין תאונת דרכים לנפגעי תאונות דרכים אינה דבר של מה בכך!

 

מייד לאחר התאונה, יש כמה פעולות שהנפגע צריך לבצע בעצת עו"ד תאונות דרכים כדי להקל על תהליך קבלת הפיצויים בעזרת עורכי דין תאונות דרכים. הגשת תביעת תאונות דרכים דרך עורך דין תאונת דרכים היא תהליך לא פשוט – וגם לא קצר. כשמדובר במקרים מיוחדים, כמו תאונת שרשרת או פגע וברח, הקושי עולה עוד יותר. אז איך אפשר לעזור לפצוע, שגם כך נמצא בתקופה לא פשוטה, ולהקל עליו את התהליך, לשם כך יש עו"ד תאונות דרכים.

 

חשוב מאוד לבחור עו"ד מומחה לתאונות דרכים, בעל ניסיון וידע רב בתחום. לא כל עו"ד מבין בתאונות דרכים ובעל בקיאות מספקת בתחום. בדיוק כמו שבזמן מכירת דירה פונים אל עו"ד מקרקעין המומחה בתחום הספציפי של נדל"ן ומכירת דירות, כך גם בעקבות תאונת דרכים מומלץ לפנות אך ורק אל עו"ד שהינו מומחה לתחום הספציפי של טיפול משפטי בתיקי נזיקין וייצוג של נפגעי תאונות דרכים.

 

                 מרגיש שבאמת כואב לך  מ.ז.ל 

 

 

 

נפגעת בתאונת דרכים? יש לך עורך דין תאונת דרכים פנה אל משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית:  052-833-4156 או 03-5445587

 

עורך דין מומחה לתאונות דרכים הוא האיש שאתם צריכים לידכם לאחר תאונה. עו"ד תאונות דרכים יגן עליכם, ייעץ לכם ויחסוך מכם זמן וטרטורים רבים. בניגוד אליכם (לשמחתכם ולשמחתנו), עורך דין תאונות דרכים הוא בעל ניסיון רב בטיפול באירועים כאלו. הוא יידע בדיוק למי לפנות, אל מי להפנות אתכם ואילו פרטים בדיוק אתם צריכים לאסוף בשביל עורך דין תאונת דרכים כדי לזכות בתביעה. עורכי דין תאונות דרכים נעזרים באנשי מקצוע אשר מסייעים לתהליך התביעה.

 


תאונת דרכים

איך להגיש תביעה לפיצויים דרך עורך דין תאונת דרכים בגין פגיעתי?

 

 

זוהי השאלה החשובה ביותר שאיתה מתמודד עו"ד תאונות דרכים, ויש רק אדם אחד שיכול לתת לכם תשובה מוחלטת לגביה- עורך דין תאונות דרכים. פנו עוד היום אל משרד עורכי דין המתמחה בטיפול במקרים של תביעות תאונות דרכים ונזקי גוף. קבעו עם עורך דין תאונות דרכים פגישה להתייעצות ראשונית ולאחריה תדעו בדיוק היכן אתם עומדים,כי עורכי דין תאונות דרכים הם הכתובת.

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרדה של עורכת הדין סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 03-5445587

כאמור, כל אדם שנפגע בתאונה זכאי בעזרת עו"ד תאונות דרכים לפיצוי (למעט מקרים מיוחדים). האשמה או הגורם לתאונה לא רלוונטיים כאן. יותר מזה: אדם שאינו יודע את מי לתבוע, אם היה קורבן לתאונת פגע וברח למשל, יקבל גם הוא פיצויים באמצעות עורך דין תאונת דרכים, דרך קרנית - הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

 

כמו בתביעות של רשלנות רפואית, מוגשות מידי שנה מאות ואלפי תביעות ע"י עורכי דין תאונות דרכים לפיצוי בגין תאונות דרכים. וכמו במקרי רשלנות רפואית, גם כאן לתובע אין את הידע הדרוש כדי להתמודד עם העניין לבדו. משרד עו"ד סולברג עומד לרשותכם בכל עת.

 

 האם הינך חושש שתתקל במיכשולים בקבלת הפיצויים המגיעים לך ?

 

קבעו פגישה במשרד עורכי דין תאונות דרכים לייעוץ ראשוני עם עו"ד סולברג, כדי לדעת בדיוק מה מגיע לכם!

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ