משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

תאונות עבודה בדרך מהעבודה לבית


תאונות עבודה בדרך מהעבודה לבית להלן מספר שאלות מקצועיות ואישיות שעשויות לעזור לכם לשמור על זכויותיכם בכל מה שקשור לתאונת עבודה בדרך מהעבודה לבית שקרתה לכם:

 

מאבד    את הבית

  1. למרות שדווקא נפגעת רק פעם אחת בתאונת עבודה בדרך מהעבודה לבית לא ראוי עדין שלא תבדקו ע"י ועדה רפואית של ביטוח לאומי?
  2. על אף שדווקא נקבעה לכם נכות בשיעור שלמטה מ 20 % לא ראוי עדין שלא תבדקו את זכאותכם לקצבה בשל שנפגעתם מהלך הדרך מהעבודה לבית?
  3. דווקא בגלל שכל פעם שהינכם נפגעים בתאונות עבודה בזמן נסיעתכם מהעבודה לביתכם ואשר נקבעת לכם דרגת נכות שלמטה מ 20 % נכות לכל תאונה בנפרד, לא ראוי להגיש בקשה להכרה בגין בתאונת עבודה ספציפית מהעבודה לבית?
  4. בגלל שדווקא .בגלל שזומנתם כבר לוועדה רפואית שבה נקבעו לכם אחוזי נכות שוללת מכם מראש את אפשרותכם לפנות אליהם פעם נוספת לבדיקה בגין פגיעה מיוחדת שקרתה במהלך הליכתכם מהעבודה הביתה?
  5. מהן ההנחיות של ביטוח לאומי דווקא כשמדובר על תאונות עבודה במסלול הרגיל והקצר במהלך מסיום העבודה לבית?

מקרה נוסף דן בשאלה מהי הדרך המקובלת בו נוסע עובד ממקום עבודתו לביתו . ברגע שהתובע הצליח להראות כי הוא נוסע כל יום מעבודתו לביתו בדרך מסוימת, הרי שזאת  הדרך המקובלת, תחת ההנחה שבית המשפט אכן יקבע כי סביר לראות בדרך הזאת דרך מקובלת, גם אם אפשרי שתהיינה מספר דרכים מקובלות סבירות כל עוד שבעת התאונה  התובע לא עשה הפסקה או סטייה של ממש ממנה. אזי ניתן לראות בתאונה תאונת עבודה לכל דבר. במקרה דינן ברור שהתובעת יצאה ממקום עבודתה בדרכה לביתה, ואין זה משנה כלל אם התובעת עצרה בדרך או לא.

 

תשובות לשאלות אילו ושאלות נוספות אחרות תעזור לכם להבין באופן מקצועי ואישי את הבעיה שיש לכם ולבחון ביחד את האפשרות להגשת תביעה משפטית לפיצויים כספיים בגין התאונה בעבודה בדרך מהעבודה לבית שקרתה לכם.

 

 

האם אתה מרגיש שנתקלת בקושי אמיתי לקבל את הפיצויים המגיעים לך ?

 

הנך מוזמן ליצור קשר עם משרד עו"ד סולברג להתייעצות ראשונית בעניינך בטלפון: 052-8334156

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ