משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
 • תביעות תאונות דרכים
 • מקרי רשלנות רפואית
 • תביעות ביטוח
 • ייצוג נפגעי נזקי גוף
 • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

ילדים בעלי צרכים מיוחדים


לילד שלכם יש צרכים מיוחדים ?
דווקא אצלנו מקשיבים לכם
כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם !

 • מצפים שנקשיב לכם כדי שנבין מה אתם מרגישים ?
 • מצפים שנקשיב לכם כדי שנבין שהגיע הזמן מבחינתכם לפעול ?
 • מצפים שנקשיב לכם כדי שנבין שאתם זקוקים להדרכה מיוחדת לנצח ?
 • עדיין לא השתכנעתם שנעשה עבורכם
  את הטוב ביותר ?
רוצה עזרה? לקביעת פגישה

 


בעלי צרכים מיוחדים זכאים פעמים רבות לפיצויים

 

משפחות רבות לילדים בעלי צרכים מיוחדים כלל לא מודעות לעובדה הזו: המקרה בגללו נגרמו לבן המשפחה שמוגדר תחת הכותרת ילדים עם צרכים מיוחדים, לקויות כאלו או אחרות יכול להיות עילה לתביעות ביטוח של ילדים בעלי צרכים מיוחדים, בשל נזקי גוף שנגרמו לאותו אדם שהוא הורה לילדים עם צרכים מיוחדים. האיש זכאי במקרים רבים לקבל פיצויים על הנזק שנגרם לו בעצם ההוצאות שנגרמו ויגרמו לו בגידול ילדים בעלי צרכים מיוחדים, בין אם מדובר במקרים של תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תאונות עבודה או אובדן כושר עבודה, רשלנות רפואית שנגרמה במשפחה לה יש ילדים בעלי צרכים מיוחדים או תאונת צד שלישי.

 

ומה עושים במקרה כזה? אדם שהוא הורה לילדים בעלי צרכים מיוחדים הזכאי לפיצויים, רשאי להגיש תביעות ביטוח כדי לקבל את הכספים הללו עבור ילדיו שהם ילדים עם צרכים מיוחדים. אבל הוא לא יוכל לעשות זאת לבד, גם לא בתמיכת המשפחה. הוא זקוק לעזרה וסיוע, אותם יקבל מידיו של עו"ד נזיקין - האדם הספציפי לו זקוק כל תובע בתביעות נזיקין.

עו"ד המתמחה בדיני נזיקין, במקרים של נזקי גוף, תביעות פיצויים ומקרי רשלנות של ילדים בעלי צרכים מיוחדים, יחסוך מאמצים רבים הן מהאדם שנפגע והן ממשפחתו שהיא בעלת ילדים עם צרכים מיוחדים. עורך דין כזה, שטיפל כבר בעבר באנשים וילדים בעלי צרכים מיוחדים, יידע בדיוק כיצד לנהוג כדי להקל ולקצר את התהליך.

 משרדה של עו"ד סולברג מזמין אותך ליצור עימנו קשר לבירור זכאותך, לייעוץ ראשוני צרו קשר כבר עכשיו: 03-5445587


אנשים וילדים בעלי צרכים מיוחדים זקוקים לתמיכה ועזרה מהסובבים אותם ברוב שעות היממה ולעיתים בכל פעולה שהם עושים. גם כאן, כמו בכל מקרה של מחלה או פגיעה קשה, מדובר בתופעה שניתן למצוא בכל סוגי האוכלוסייה של ילדים עם צרכים מיוחדים ובכל הרבדים החברתיים.

אדם המוגדר כבעל צרכים מיוחדים סובל מלקות כלשהי, כשהתופעות הנפוצות ביותר הן:

 1. תסמונות או פגמים מולדים
 2. פיגור שכלי
 3. נכות פיזית ספציפית או נכות רב תחומית
 4. מחלה כרונית או מערכתית
 5. עיכוב בהתפתחות
 6. עיוורון או חירשות
 7. שיתוק מוחין
 8. הפרעה נפשית

בעלי מקצוע רבים בתחום הטיפולי מחשיבים גם הפרעות קשב וריכוז, כאב זמני או לקויות למידה מסוימות כתופעות הנכנסות תחת הגדרה הזו.

 

מרגיש בודד במערכה   מ.ז.ל


מסגרות טיפוליות עבור בעלי צרכים מיוחדים

אנשים וילדים בעלי צרכים מיוחדים הסובלים מתופעות מהסוג שציינו, זקוקים למערכת ומסגרת מיוחדת, בהן יוענק להם הטיפול והיחס לו הם זקוקים כדי לתפקד כיאות. התנאים באותן מסגרות יותאמו אישית לאותו אדם או לאותם ילדים עם צרכים מיוחדים, כדי לספק את צרכיו ו/או את צורכיהם ולתת מענה מדויק לבעיות מהן הוא סובל ו/או הם סובלים.

בעלי מקצוע רבים מספקים היום לילדים בעלי צרכים מיוחדים את המסגרת הזו: עובדים סוציאליים, פסיכולוגיים (בתחום ההתפתחותי), מאמנים, מדריכי רכיבה טיפולית, פיזיותרפיסטים, מרכזי ריפוי בעיסוק, קלינאי תקשורת, מורים לחינוך מיוחד ועוד. ישנם גם בעלי מקצוע לילדים בעלי צרכים מיוחדים שמעניקים תמיכה משלימה, כמו מומחים לכלכלת משפחה, להחזרי מס, יועצי בטיחות, חברות המספקות ציוד לבעלי לקויות וכדומה.

 

תפקוד המשפחה לילדים עם צרכים מיוחדים הוא החשוב ביותר

בטיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים, למשפחה יש תפקיד מרכזי ומכריע. הורים לילדים עם צרכים מיוחדים חייבים לתמוך ולסייע לילד כל העת, יום יום, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. עבור משפחות רבות, גם המבוססות ביותר, מדובר בנטל עצום שעלול להביא לקריסה.

עם זאת, המשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים הללו זוכות לרגעים רבים של אושר בלתי רגיל, כשההשקעה והעזרה לילד נושאות פירות ומביאות לתוצאות. בני משפחה רבים המטפלים באדם בעל לקויות יגידו ללא היסוס כי כל התקדמות בחייו מפצה גם על הקשיים הגדולים ביותר.

 

 האם אתה מרגיש בדידות שעלולה להביא לאובדן הפיצוי המגיע לך ?

 


משרדה של עורכת דין אדליה סולברג מוביל בשמירה על הזכויות המגיעות לכם ובטיפול בתביעות פיצויים כספיים
צור איתנו קשר עוד היום ונדאג שתקבלו את המגיע לך.

לייעוץ ראשוני טלפנו: 03-5445587

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ