משרד עורכי דין סולברג מתמחה ב:
  • תביעות תאונות דרכים
  • מקרי רשלנות רפואית
  • תביעות ביטוח
  • ייצוג נפגעי נזקי גוף
  • תאונות עבודה
משרד עו"ד סולברג
יחס אישי
פישוט הליכים
מיצוי תיקים
מקצועיות משפטית

 

משרדינו קיים זה כ-12 שנה
ולנוחיות לקוחותינו ממוקם
באזור תל אביב. 

עורכי דין ברשת


עורכי דין נחשבים לבעלי מקצוע נחשק בחברה הישראלית וצעירים רבים נוהרים למוסדות לימודי המשפטים בארץ. עריכת דין הפכה לאחד המקצועות המבוקשים ביותר, דבר שהוביל לפתיחתם של מסלולי לימוד רבים שמסמיכים בנושא חוק ומשפט.

 

ריבוי המכללות יצר עודף היצע של עורכי דין בארץ – דבר שהוביל לתחרותיות גבוהה מאוד על כל לקוח.

 

תחומי התמחות – עורכי דין ברשת:

 

עורכי דין נחלקים למספר תחומים עיקריים. בהתאם להתמחות נקבעת גם תכנית הלימודים. תחומי עריכת דין עיקריים: דיני עבודה, חוזים, דיני מיסים, משפט אזרחי, משפט מסחרי, קניין רוחני וזכויות יוצרים, משפט פלילי ועוד.

 

עורך דין – על המקצוע:

 

עורך דין נחשב למקצוע רגיש מאוד – זהו המקצוע היחיד שקובע גורלות וחיים שלמים של אנשים. ייצוג לא מקצועי יכול לשלוח את האדם הלא נכון למאסר או לזכות רוצח. תנאי הקבלה ללימודי משפטים תמיד היו גבוהים ודרשו ממוצע בגרות של 90 לפחות וציון 700 ומעלה בפסיכומטרי. עם זאת, בעקבות ריבוי המכללות ירדו תנאי הקבלה , כך שניתן כיום להתקבל ללימודי משפט בציונים נמוכים יותר.

 

מסלול עריכת דין כולל 3 וחצי שנות לימודים, בסיומן ישנה שנת התמחות במשרד עורכי דין. סטודנטים למשפט נדרשים להפעיל קשרים רבים על מנת להתקבל להתמחות במשרד עורכי דין מוביל שיפתח עבורכם דלתות בהמשך.

 

לאחר לימודים ושנת התמחות, נזקקים עורכי דין לעבור מבחני הסמכה בכתב ובעל פה, בסיומם הם נרשמים בלשכת עורכי דין הראשית ויכולים באופן רשמי להתחיל לעסוק בתחום.

 

אתרי עורכי דין ברשת

 

עורכי דין ברשת נתקלים במגבלות רבות שחלות עליהם. בשל יוקרת המקצוע ישנם איסורים רבים על פרסום – דבר שמקשה מאוד על קידום אתרים של עורכי דין ברשת.

 

על אף שקיימות פרסומות ממומנות רבות לעורכי דין – זוהי פעולה אסורה.

 

על עורכי דין נאסר לעשות שימוש באמצעי פרסום ובכך לגרום לשידול לקוחות לבחור במשרד שלהם לייצוגו. בחירת עורך דין לייצוג חייבת להיעשות משיקולים טהורים ולא על ידי פרסום.

אתרים של עורכי דין ברשת חייבים להיראות קורקטיים, אמינים, אתיים ורשמיים. ישנה הקפדה על צבעים בהירים ועל תוכן שנבדק ברחל בתך הקטנה. אסור להבטיח הבטחות שווא לזיכוי ולמשוך לקוחות בדברי שווא.

 

עורכי דין נתקלים בתחרות גבוהה ברשת האינטרנט. תוסיפו לכך את המגבלות שחלות על קידום ופרסום – ותבינו את הקושי הרב של אתרי עורכי דין ברשת.

 

פניה ליעוץ משפטי

יש למלא את כל השדות.

חיפוש באתר
 
אנחנו בפייסבוק אנחנו בפייסבוק
הטבה לאימון משפחתי כללי 
עיצוב ובניית אתר ע"י טאדאם בע"מ